1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele nabożeństwo fatimskie.

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Ofiary zbierane na tacę, zgodnie z decyzją Księdza Biskupa Siedleckiego, przeznaczamy na organizację Jubileuszu 200-lecia naszej Diecezji.

1. Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie Diecezjalny Dzień Rodziny po hasłem: ,,Rodzina Drogą Kościoła”. Szczegóły na plakacie informacyjnym.

1. Dziękuję za wykoszenie trawy w otoczeniu plebanii Państwu Andrzejowi i Małgorzacie Staszewskim i Jakubowi, który pomagał rodzicom. Bóg zapłać.

1. Na poniedziałek lub wtorek, jeśli nie będzie deszczu, proszę o pomoc parafian z Horostyty i Zamołodycz i wykoszenie trawy przy kościele i na parkingach.

1. W środę o godz. 19.00 i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej oraz ich rodziców.

1. Zakończyły się obrzędy poświęcenia pól. Dziękuję za piękny przykład wyznawanej publicznie wiary w Zmartwychwstałego Jezusa, za przygotowane ołtarze przy krzyżach i kapliczkach w każdej wiosce, wspólną modlitwę i złożone ofiary. Bóg zapłać.

1. W sobotę 19 maja na godz. 10.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.

1. W niedzielę nabożeństwo majowe ze śpiewem litanii loretańskiej w kościele przed sumą o godz. 11.45; - w kaplicy po Mszy św., proszę także pomodlić się litanią loretańską.

1. W przyszłą niedzielę 20 maja Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny. Będziemy w naszej parafii przeżywali Radiową Niedzielę z delegatem Katolickiego Radia Podlasie. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie naszej katolickiej rozgłośni.

1. Na stoliku znajduje się prasa katolicka: Echo Katolickie.