1. Zapowiedzi:

• Andrzej Sakowicz, kawaler z parafii Matki Bożej Kodeńskiej w Żukowie i Joanna Grzywaczewska, panna z Zamołodycz parafii tutejszej – zapowiedź – 1;

• Dominik Okniński, kawaler z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa we Włodawie i Aneta, Elżbieta Juchimiuk, panna z Zahajek parafii tutejszej – zapowiedź – 1.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny pod hasłem:”Weźmijcie Ducha Świętego” a z ustanowienia Episkopatu Polski we wszystkich diecezjach w Polsce obchodzimy Niedzielę Biblijną, Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego pod hasłem:,, Weźmijcie Pismo Święte”. Dzisiaj i cały tydzień w całej Polsce czytamy List św. Pawła Apostoła do Rzymian.

1. Katecheza i spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do bierzmowania odbędzie się w piątek 20 kwietnia o godz. 17.00 w kościele.

1. W najbliższą niedzielę nazywaną : Dobrego Pasterza” ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego im. Jana Pawła II w naszej diecezji, kształcącej przyszłych kapłanów do pracy duszpasterskiej.

1. Za dwa tygodnie w niedzielę ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na opłacenie rachunku za energię elektryczną wykorzystaną w kościele w wysokości: 2807,73 zł.

1. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: † Józef Demczuk i † Longin Gałecki. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Rodzinom wraz modlitwą składamy serdeczne współczucie.

1. Na stoliku znajduje się prasa katolicka: Echo Katolickie i bezpłatny numer: ,, Dobre Nowiny”