mb pielgrzymka wilnoPielgrzymka z Lubienia do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie

24 - 26 września 2015

W programie Pielgrzymki:
SOKÓŁKA, SUCHOWOLA, WILNO, TROKI, STUDZIENICZNA

PROGRAM:

1 dzień

Wyjazd z Lubienia: godz. 5.00; Parczew 5.30; Międzyrzec Podl. 6.30; Łosice 7.00. Około godz. 9.30 przyjazd do Sokółki (miejsce Cudu Eucharystycznego), Adoracja, wspólna modlitwa. Przejazd do Suchowoli - rodzinna parafia bł. ks. J. Popiełuszki, modlitwa o kanonizację. Po dojeździe do Wilna Eucharystia w klasztorze-miejscu namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego. Następnie obiadokolacja w restauracji na mieście i zakwaterowanie w hotelu.

2 dzień
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Wilna: Góra Krzyży, nawiedzenie kaplicy z cudownym obrazem Matki Bożej Ostrobramskiej i Eucharystia przed cudownym obrazem, cmentarz na Rossie, nawiedzenie miejsca kultu św. S. Faustyny ? dom w której Pan Jezus podyktował Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Obiadokolacja na mieście, powrót do hotelu.

3 dzień
Śniadanie, Eucharystia przed oryginalnym obrazem Jezusa Miłosiernego, przejazd z przewodnikiem do Trok zwiedzanie zamku i dzielnicy karaimskiej, obiad z regionalnym daniem, przejazd do Polski. W drodze powrotnej nawiedzenie Sanktuarium MB w Studzienicznej (miejsce odwiedzane przez św. Jana Pawła II).
Powrót  do domu około godz. 23.00.

Cena 480 zł (przy 45 osobach) Na Litwie obowiązuje EURO;
Cena zawiera:
przejazd autokarem;
2 noclegi w hotelu (pokoje 2-osobowe);
2 śniadania i 2 obiadokolacje oraz regionalny obiad w Trokach;
obsługa Przewodnika przez 2 dni;
bilety wstępu;
opiekę pilota i opiekę duszpasterską księdza;
ubezpieczenie KL i NNW

Do pobrania: zgłoszenie na pielgrzymkę (plik PDF):

Formularz zgłoszeniowy (pdf)

ZGŁOSZENIA:
Ks. Jarosław Sutryk / mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel.796626775
we współpracy z DCP-T "ARKA"