Ogłoszenia parafialne na bieżący tydzień

OGŁOSZENIA Duszpasterskie

  1. W czwartek wypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msza święta w kościele o godz. 17.00. W czasie Mszy św. błogosławieństwo gromnic. Taca na zakony klauzurowe. 

  1. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po Mszach św. w kościele i kaplicy. 

  1. Bierzmowanie w naszej Parafii zostało ustalone na niedzielę 30 kwietnia 2023 roku. Pierwsza Komunia dzieci klas trzecich naszej parafii została zaplanowana na 6 Niedzielę Wielkanocną - 14 maja 2023 roku godz. 12.00. 

  1. Katecheza dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w sobotę 4 lutego 2023 r. o godz. 9.00 w kościele. 

  1. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Odwiedziłem prawie 390 rodzin zanosząc modlitwę za każdą rodzinę mieszkającą w danym domu i pozostawiając Boże błogosławieństwo na kolejny trudny i niepewny rok. Dziękuję za Wasze zaufanie w sprawach duszpasterskich. Jak zawsze, także w trudnym czasie, wskazuję na Jezusa Chrystusa żyjącego w założonym przez siebie Kościele. Pamiętajmy, że od chrztu świętego mamy w nim swoje miejsce. Dziękuję za złożone ofiary. Zostaną wykorzystane na zakup nowych foteli celebransa przy ołtarzu i klęczników, opłacenie inwentaryzacji cmentarza parafialnego, wymianę zardzewiałych poręczy przy schodach plebanii oraz wyłożenie kostką drugiej alejki na naszym cmentarzu. Wszelkie zebrane wnioski Parafian z czasu kolędowania przedstawię Parafialnej Radzie Duszpasterskiej i Parafialnej Radzie Ekonomicznej. 

  1. Echo Katolickie jest dostępne na stoliku.

od 30.01 do 05.02.2023

EDK 2020

EDK 2010

EDK 2019

edk2019

EDK 2018

edk-2018-logo

EDK 2017

big edk2017

EDK 2016

lnp2016

Ta witryna używa plików cookies zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. index.php?id=5