Ogłoszenia parafialne na bieżący tydzień

OGŁOSZENIA Duszpasterskie

 

  1. W październiku codziennie każdy modli się Różańcem w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników. Nabożeństwa Różańcowe w zwykłe dni tygodnia w kaplicy o godz. 16.00 a w kościele o godz. 17.30. 

  1. Dzisiaj wypada Dzień Papieski. Po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, zajmującą się stypendiami dla zdolnych ale niezamożnych młodych ludzi, jako żywy pomnik pamięci Papieża św. Jana Pawła II. 

  1. Ze względu na porządkowanie grobów przed Uroczystością Wszystkich Świętych, proszę o wstrzymanie prac budowlanych i kamieniarskich na cmentarzu parafialnym w Lubieniu w dniach od 20 października (czwartek) do dnia 3 listopada 2022 r. (czwartek).

  2. Na cmentarzu parafialnym został zrealizowany pierwszy etap inwentaryzacji grobów. Cmentarz został podzielony na sektory a każdy nagrobek w internecie ma swój numer, którym trzeba będzie posługiwać się już przy załatwianiu spraw związanych z grobem. Kolejnym etapem będzie wprowadzenie i uzupełnienie danych dotyczących grobów, pochowanych i dysponentów grobu, czyli kto z rodziny ma prawo decydowania oraz poprawienie błędów. To praca na następne miesiące a może lata. Każdy może poznać możliwości portalu i zobaczyć dotychczasowy efekt wykonanych prac w internecie wpisując w wyszukiwarkę: mogily.pl/lubien

  3. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku oraz Kalendarze Rolników – 35zł.

od 17.10 do 23.10.2022

EDK 2020

EDK 2010

EDK 2019

edk2019

EDK 2018

edk-2018-logo

EDK 2017

big edk2017

EDK 2016

lnp2016

Ta witryna używa plików cookies zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. index.php?id=5