Ogłoszenia parafialne na bieżący tydzień

OGŁOSZENIA Duszpasterskie

 

 1. W październiku codziennie każdy modli się Różańcem w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników. Nabożeństwa Różańcowe w zwykłe dni tygodnia w kaplicy o godz. 16.00 a w kościele o godz. 17.30. 

 1. Dzisiaj 9 października w całej Polsce odbędzie się liczenie wiernych obecnych na Mszach świętych i przystępujących do Komunii św. 

 1. Dzisiaj w czasie Mszy świętych zbierana jest ,,taca remontowa”. 

 1. W czwartek 13 października po Mszy św o godz. 17.30 Nabożeństwo Fatimskie. Na procesję fatimską wokół kościoła zabieramy ze sobą świece. 

 1. W przyszłą niedzielę wypada Dzień Papieski. Po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, zajmującą się stypendiami dla zdolnych ale niezamożnych młodych ludzi, jako żywy pomnik pamięci Papieża św. Jana Pawła II. 

 1. Przed udzieleniem chrztu św. rodzice dziecka oraz rodzice chrzestni powinni uczestniczyć w katechezach chrzcielnych prowadzonych według programu diecezji siedleckiej. Program ten przewiduje następujące tematy:

 • w parafii św. Jana Jałmużnika w Orchówku – w II sobotę stycznia, kwietnia, lipca i października o godz. 9:00 w salce pod klasztorem;

 • w parafii św. Ludwika we Włodawie - w IV niedzielę lutego, maja, sierpnia i listopada o godz. 19:00 w sali NMP Królowej Pustelników w klasztorze;

 • w parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie – w I sobotę marca, czerwca, września i grudnia o godz. 9:00 w sali bł. Karoliny Kózkówny.

 1. Ze względu na porządkowanie grobów przed Uroczystością Wszystkich Świętych, proszę o wstrzymanie prac budowlanych i kamieniarskich na cmentarzu parafialnym w Lubieniu w dniach od 20 października (czwartek) do dnia 3 listopada 2022 r. (czwartek).

 2. Przypominam, że nasza Parafia ma obowiązek wywożenia śmieci z cmentarza parafialnego i ponosi koszty z tym związane. Koszt wywiezienia jednego pojemnika metalowego wynosi 1400 zł. Wyrażam wdzięczność Wszystkim, którzy w każdy możliwy sposób pomagają naszej Parafii w utrzymaniu porządku na cmentarzu. Bóg zapłać.

 3. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 10.10 do 16.10.2022

EDK 2020

EDK 2010

EDK 2019

edk2019

EDK 2018

edk-2018-logo

EDK 2017

big edk2017

EDK 2016

lnp2016

Ta witryna używa plików cookies zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. index.php?id=5