Ogłoszenia parafialne na bieżący tydzień

OGŁOSZENIA Duszpasterskie

  1. Zapowiedzi: Marek Szarucki, kawaler z Parafii Św. Karola Boromeusza w Krakowie i Katarzyna Sakowicz, panna z Parafii Św. Floriana w Krakowie, pochodząca z naszej Parafii – zapowiedź - 1

  2. Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy Radiową Niedzielę. W naszej Parafii gościmy ks. Marka Weresę pracującego w Katolickim Radiu Podlasie. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i wspólna modlitwę. Ofiary składane na tacę posłużą spełnieniu wyznaczonej misji Katolickiego Radia Podlasie. Po mszach świętych będzie można nabyć ciekawe książki i audiobooki.

  3. Nabożeństwa majowe codziennie w kaplicy w Wyrykach o godz. 16.00 w kościele w Lubieniu o godz. 17.30.

  4. Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na VII Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Leśnej Podlaskiej

Drodzy Diecezjanie! Odkrywanie piękna powołania kobiety i modlitwa za kobiety naszej diecezji to cel VII Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet. Wyjątkowo w tym roku (z racji niepokoju przy granicy polsko-białoruskiej) nasza pielgrzymka nie odbędzie się w Pratulinie, ale w sanktuarium maryjnym w Leśnej Podlaskiej. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: Matki mężne czy szalone? Spotkajmy się na modlitwie w niedzielę 29 maja o godz. 10.00. Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie: mamy wraz córkami, babcie z ich wnuczkami. Księży Dziekanów i Proboszczów proszę o przekazanie informacji o pielgrzymce w ramach ogłoszeń duszpasterskich i zorganizowanie w swoich parafiach grup pielgrzymkowych. Matce Bożej, Opiekunce Podlasia, zawierzam trud pielgrzymowania i z serca wszystkim błogosławię. + Kazimierz Gurda BISKUP SIEDLECKI

  1. Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dzieci klas czwartych szkół podstawowych naszej Parafii będą przeżywały w niedzielę 12 czerwca w Uroczystość Najświętszej Trójcy o godz. 12.00. 

  1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 23.05 do 29.05.2022

EDK 2020

EDK 2010

EDK 2019

edk2019

EDK 2018

edk-2018-logo

EDK 2017

big edk2017

EDK 2016

lnp2016

Ta witryna używa plików cookies zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. index.php?id=5