EDK 2021 banerZaproszenie na EKSTREMALNĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ
A.D.2021

Rewolucja pięknych ludzi

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie – ruszamy w nocy na ponad 40 kilometrową wędrówkę. Sami, w milczeniu. Zdani wyłącznie na siebie i własne siły. Wyposażeni w opis trasy i rozważania - 14 stacji męki Pana Jezusa. Doświadczamy bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdzamy i przekraczamy siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony.

Zapisy na EDK ruszyły 7 marca 2021r. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej: www.edk.org.pl

Ekstremalna Droga Krzyżowa, po raz kolejny wyruszy z kościoła w Lubieniu.

Rozpoczniemy 26 marca - Mszą Świętą w kościele św. Mikołaja w Lubieniu o godz. 18.00, a po Niej wyruszymy na wybraną trasę.

Zob. www.parafialubien.pl

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje. Chodź z nami!

Zapraszamy!

Pamiętaj jednak, że wychodzisz na EDK na własne ryzyko i sam/a w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, jesteś zdany/a wyłącznie na własne siły.

EDK 2020

EDK 2010